הקמת גינות בעיצוב אישי

סניף אשדוד

פורצי הדרך 22

054-598-7439

התקשרו לפרטים נוספים

א' - ה': 20:00 - 08:00

ימי שישי וחגים 15:00 - 08:00

קיר ירוק

בעזרת קירות הצמחיה של צ'וקה הקמות גינה תוכל ליצור גינות וקירות ירק חדשניים, מרשימים וקלים לתחזוקה שירעננו בצורה מושלמת כל חלל. קירות הצמחיה שלנו מתאימים לחלל הביתי ולשטחים פתוחים ויכולים לשמש כמחיצות, חיפויים ודקורציה בבית, בעבודה או בכל מקום ציבורי.

קירות הפרחים של צ'וקה הקמות גינה מציבים רף חדש בחללים המעוצבים בצמחיה חיה. הם מייצרים ארמוניה ותחושת חיים ומתאימים לבית , למשרד ולחוץ.

הקיר הירוק הנבנה כקיר תצוגה, חזית בניין, גדר שיחים, מסך אקוסטי או דקורציה ירוקה ואטרקטיבית מייצר איכויות חדשות בכל מקום.

קירות ירק תופסים את העין ותשומת הלב וביכולתם ליצור מסר ויזואלי וייחודי. הגינות האנכיות שלנו מציעות מגוון ענק של אפשרויות ארגון. למשל ,עציצים קטנים, כמו פיקסלים של תמונה, מתערבבים לתמונה שלמה ועשירה בפרטים ומאפשרים לך ליצור מגוון סגנונות של צבעים – פסיפס פרחים ודפוסים פרחוניים בעלי השפעה ייחודית ודרמטית.

בשונה מרוב מוצרי השוק ,הקיר ירוק שאנחנו משתמשים בו מורכב מחלקי פלסטיק מודולריים שמהם ניתן ליצור צורות שונות בהתאם לעיצוב הדקורטיבי.

יתרונות המוצר :

קל להרכבה

התקנת קירות לא דורשת ידע מיוחד או מאמץ. המערכת יכולה להיות מותקנת גם בתוך הבית וגם מחוצה לו , בכל מקום. יחידות הקיר מקובעים לתשתית אנכית של עץ מועדף כאשר כל יחידה מאובטחת בעזרת בורג אחד בלבד.

קל לטיפול

הגמישות בארגון הצמחים שהמערכת מספקת, פותחת אפשרויות רבות ליצירת קירות מדהימים במגוון של וריאציות ואפילו כפלטפורמת פרסום. טיפוח גינה טבעית טובה גם לסביבה, וגם מהווה צורת גינון רגועה שלא דורשת תחזוק ברמה הגבוהה .

עיצוב מבריק

המערכת מאפשרת ליצור קירות ירק וצמחיה מודולריים בעציצים הניתנים לארגון ושתילה בקלות לקבלת אפקט ייחודי. בחזית כל יחידה נמצאים שני שרוולים המיועדים להצגתם של העציצים והחזקתם באופן בטוח בעוד שבגב היחידה נמצא מאגר לאחסון מים המאפשר השקיה מבוקרת של העציצים. צידי ותחתית היחידה נועדו לנעילת היחידות אחת מעל השניה בקלות ובבטחה ע״מ לאפשר התקנה פשוטה. הרכבה כזו מאפשרת לגינה האנכית להיות כמעט בכל וריאציה.

מרכיב מרכזי של המערכת הוא הזוית של העציצים המבטיחה שהצמחים המרכיבים את הקיר יקבלו מים ותזונה באופן ראוי.  כל אלה באים לידי ביטוי בקיר בעל אופי מרשים ודקורטיבי המרשים אנשים המתבוננים בו מקרוב, מרחוק ומכל זוית.

נשמח לעזור לכם ולספק לכם את השירות הטוב ביותר

במחירים משתלמים במיוחד!